100-річчя Козелецької центральної бібліотеки

2017-10-03

29 вересня в Козелецькому будинку культури відбулася урочиста церемонія святкування 100-річчя з часу заснування Козелецької центральної бібліотеки. Свій ювілей бібліотека відзначила напередодні всеукраїнського Дня бібліотек. Зі сцени лунали теплі слова вітань, вручалися подарунки і відзнаки від голови Козелецької селищної ради Олени Дмитренко, заступника голови Козелецької РДА Віри Жидкової та заступника голови районної ради Катерини Биковець.

Привітав працівників з ювілеєм від імені керівництва Чернігівської ОДА та від себе особисто начальник Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко.Також привітали бібліотечних працівників голови обласної організації профспілки працівників культури Іван Буренко, голова районного комітету профспілки працівників культури Раїса Бражинська, голова профспілки бібліотечних працівників району Валентина Титоцька. З вітальним словом до присутніх звернулась начальник відділу культури РДА Любов Боришполець. Вони нагородили працівників бібліотеки почесними грамотами та подарунками.

Слова вдячності висловив директор ЦБС Віктор Білоусько. До вітань та побажань долучилися представники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, читачі бібліотеки, колишні працівники та колеги. Незабутні відчуття свята створили художні номери вихованців Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва, Козелецького районного будинку культури, Козелецької музичної школи та пісенний колектив "Вербиченька" Бригинцівського сільського будинку культури.

/Files/images/2 (2).jpg/Files/photogallery/2 (2).jpg

/Files/images/1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 319

Коментарi